Wahooy'u Keşfedin

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Uygulamayı çalıştırdıktan sonra aşağıdaki video ile Wahooy'u test edebilirsiniz..!

 

 
 
 
 
TV izlerken bir sürü soru takılıyor aklımıza !!!
Bu sahnede çalan şarkının adı ne ? 
Küpeyi kaç kişi beğendi?
Diziyi izleyenlerin % kaçı bu elbiseyi beğendi ?
 
 
Uygulamayla artık kafanızı kurcalayan pek çok soruya, TV'de diziyi izlerken cevap bulacaksınız. 
 
Nasıl mı ? 
 
-Diziniz TV'de yayınlanırken uygulamayı çalıştırın.(Düzgün çalışması için, ilk yüklemede mutlaka mikrofonu kullanma isteğini onaylayın. İlk yüklemede onay vermediyseniz sorun yok, ayarlar kısmına gidin ve uygulamanın mikrofonu kullanmasına izin verin.)
 
-Ekranın sağ üst köşesinde birbirini takip eden iki ok ikonu, beyazdan yeşile döndüğünde, Wahooy artık  TV ile bağlantı kurmuştur.
 
- Uygulama, TV deki yayını duyduğunda size bilgi verecek ve sahneler ile ilgili sürpriz paylaşımlarda bulunacak.
 
-Artık yapmanız gereken arkanıza yaslanıp dizinin keyfini çıkarmak.  
 
ÖNEMLİ HATIRLATMA !
 
Uygulamanın düzgün çalışması için dikkat etmeniz gereken iki şey var;
 
1. Uygulamayı yüklerken, mikrofonu kullanma isteğine izin verin.  ( Wahooy’un da duymasına izin verin)
 
2. Profil kısmındaki bilgileri eksiksiz doldurun. ( Güncellemeler yapıldığında o ana kadar yaptıklarınız kaybolmasın. Merak etmeyin kişisel bilgileriniz bizimle güvende ve hiçbir şekilde paylaşılmayacak)
 
Wahooy , izlediğiniz dizi ile ilgili tüm detayları anlık olarak sizinle paylaşacak. Sorular soracak, anket yapacak, set arkası ile ilgili bilinmeyenleri  size aktaracak. Wahooy ile bütün bunlara ulaşmak artık çok kolay.
Wahooy ana sayfada göreceğiniz “baloncuk ( 2nd Screen )” uygulama içinde başka sayfalarda gezinseniz dahi, yeni bir bilgi geldiğinde karşınıza çıkacak ve sizi uyaracak.  
 
Wahooy hangi dizileri tanıyacak ?
 
Uygulamanın web sitesinde, Wahooy’un bağlantı kurabileceği dizi ve bölümlerini bulabileceksiniz. Anında iletileri izin verdiyseniz, dizi başlamadan önce Wahooy size haber verecek zaten.
 
TV izlerken aynı zamanda Twitter ve Facebook uygulamalarını da kullanıyor musunuz? Wahooy dan çıkmadan tweet atabilir, o bölüme ait hashtag ile ilgili geçen tweetleri, takip edebilirsiniz. Dizinin Facebook sayfalarında dolaşabilir, yorum yapabilirsiniz. Siz bunları yaparken, Wahooy’un sizinle paylaşmak istediği yeni bir bilgi olduğunda, sizi sesli olarak uyaracak.
 
İyi eğlenceler……Wahooy !