Neler Yapabilirim

    Uygulama ana ekranındaki menü tuşuna basarak ekranı sağa kaydırın. Wahooy farklı sayfalarını ve özelliklerini keşfedin

 

Ana sayfa ikonununu tıklayarak istediğiniz zaman ana sayfaya geçebilir güncel haberleri takip edebilirsiniz.

 

 

Wahooy içinde bulunan diziler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir, fragman ve bölümleri izleyebilirsiniz

 

 

Wahooy içinde bulunan filmler hakkında  bilgilere ulaşabilir, tanıtımlarını izleyebilirsiniz

 

TV ile bağlantıya geçtikten sonra, dizi süresince gelen anket, soru, bilgi vb. etkileşimleri bu sayfada liste halinde görebilir geri dönüp tekrar inceleyebilirsiniz. Liste içinde cevap vermek için hala fırsatınız olan (cevap verme üsresinin dolmadığı) etkileşimlerin üzerinde yeşil renkli saat ikonu göreceksiniz.  Listede kırmızı renkli gördüğünüz saat ikonlu etkileşimin süresi dolmuştur. Tıkladığınızda o etkileşime ait cevabı yada kullanıcıların verdiği cevaplara göre ortaya çıkan sonuçları kontrol edebilirsiniz.

 

TV'de diziyi izlerken cihazınıza gelen bazı etkileşimler (resimler, videolar, özel bağlantılar) sizin daha sonra da ulaşabilmeniz için kaydedilebilmektedir. Cihazınızın ekranına gelen "bazı" etkileşimlerin "sağ üst köşesinde" kaydet ikonu (  ) gördüğünüzde tıklayın. Bu etkileşim artık sizin not defterinize kaydedilmiş ve her zaman ulaşılabilir durumda olacak. 

 

Favori listenizi oluşturun. (  )Sadece o dizi ile ilgili özel haberlerle ilgili bildirimleri alın.

 

Hatırlatma listenizi oluşturun. (  ) Listenizdeki diziler ile ilgili hatırlatma bildirimleri alın.

 

 

Wahooy içinde Twitter için farklı kullanım alternetifleri var. Ana sayfada o gün yayınlanacak dizinin etiketini tıkladığınızda, o etiket ile atılan mesajları takip edebilir ve siz de Tweet atabilirsiniz. Dizi izlerken Twitter da geçenleri takip ediyorsanız, Wahooy yeni gelen etkileşimi farklı bir sayfada olsanız dahi haber verecek.

Dizilerin detay sayfalarında her bölüm ve fragman için belirlenmiş Twitter etiketlerine ulaşabilir, tıkladığınızda geçen mesajları inceleyebilirsiniz.

Dizi detay sayfalarından dizilerin resmi facebook sayfalarına ulaşabilir, mesaj atabilirsiniz.

 

 Dizi detay sayfalarından dizilerin resmi facebook sayfalarına ulaşabilir, mesaj atabilirsiniz.