Sık Sorulan Sorular

Bazı etkileşimlerin sağ üst köşesinde çıkan disket işareti nedir?

 

 Telefon veya tabletiniz yayın ile bağlantı kurmuş durumda ve cihazınıza sahneler ile ilgili soru ve anketler geliyor.

Bazılarının sağ üst köşesinde kaydet ikonu görüyorsunuz. Bu ikonu tıkladığınızda, etkileşimi not defterinize saklamış oluyorsunuz.

Bu şekilde o etkileşimin sizi yönlendireceği video başka bir sayfa vb. başka bir etkinliğe istediğiniz zaman tekrar tekrar ulaşma imkanını elde ediyorsunuz. Eğer o an izlemek isterseniz direk ekrana tıklayabilirsiniz. Ancak unutmayın kaydetmediğiniz bir etkileşime tekrar ulaşma şansınız olmayacak.

Kaydetmek için Ekranın sağ üst köşesinde çıkan bu ikonu TIKLAYIN...

Mikrofonu kullanan başka bir uygulamanın arka planda hala çalışıp çalışmadığını kontrol ettiniz mi ? Mikrofon kullanımına izin verdiğiniz diğer programları durdurun/kapatın. İkinci ekran özelliğinin çalışmaya başladığını göreceksiniz. 

Wahooy'da olduğu gibi, bazı uygulamalar da cihazınızın mikrofonunu kullanabilmektedir. ( Shazam, Viber, Tango vb ) Birçok cihaz sadece bir tane mikrofon olacak şekilde üretilmektedir. 

NOT: Çalışan programı kapatma ekranları cihazlara göre farklılık gösterebilir. Resimlerde IOS cihazlarının  ekranları örneklenmiştir.)

 

 

Wahooy, Tv deki sesleri dinleyerek doğru zamanda size etkileşimleri göstermektedir. Yükleme esnasında, uygulamanın telefon / tabletinizin "Mikrofonunu Kullanma İsteği" ni onaylamamış olabilirsiniz. Akıllı cihazınızın ayarlar kısmına gidip bu onayı verebilirsiniz. Ayarlar kısmının içinde bulamadıysanız üzülmeyin. Uygulamayı silip tekrar yükleyin ve mikrofonu kullanma isteğini onaylayın. ( Wahooy'un, TV'yi duymasına izin verin)  

Wahooy sizi tanıyamadığı için TV'den duyduğu sırları sizinle paylaşamıyor. Lütfen E mail, Facebook veya Twitter hesabınızla giriş yaparak size özel profilinizi doldurun. Bilgileriniz tamamen bizimle güvende. Kayıt yaptırarak, Wahooy ile geçirdiğiniz keyifli zamanları, TV ile bağlantılı olarak ekranınıza gelen etkileşimleri de hiçbir zaman kaybetmemiş olacaksınız.