User Agreement

KULLANICI ŞARTLARI

1. GENEL

Bu uygulamayı yükleyerek (aşağıda belirtildiği gibi), kullanım koşullarını kabul etmiş oluyorsunuz. Lütfen dikkatlice okuyun.

2. AÇIKLAMALAR

“Uygulama”, AY SANAT PRODUKSİYON ve YAPIM A.Ş tarafından Apple iOS ve Android işletim sistemlerinde çalışacak şekilde sunulmuştur. Ancak uygulamanın çalışma performansı farklı cep telefonlarında farklılık gösterebilir. Yüklendikten sonra kullanıma devam etmek için zaman zaman gönderilen güncellemeleri yüklemeniz önerilmektedir.

3. VERİLERİN KORUNMASI

Uygulama’da paylaşılan kişisel veriler iş ortaklarının gizlilik politikaları uyarınca izin verdiğiniz ölçüde kullanılacaktır. 

4. WAHOOY  MOBİL UYGULAMASI

Wahooy bir second screen (ikinci ekran) uygulaması olup, dizi yayını süresince mobil cihazlarınızın ekranında sahne ile ilgili belirecek sorular, özel bölüm videoları, anketler, oyuncular ve yapımla ilgili bilgiler hakkında içeriği kapsamaktadır.

5. FİKRİ VE SINAİ HAKLAR  

Uygulamanın ismi, logosu, içeriği ve yazılımı, her türlü fikri ve mali hakkı tümüyle Ay Sanat Prodüksiyon ve Yapım A.Ş’ne ait ve/veya AY SANAT PRODÜKSİYON VE YAPIM A.Ş tarafından devralınmıştır.   Kullanıcı, Uygulama sayfasını veya içindekileri izlemek ve/veya kopyalamak, çoğaltmak, değiştirmek amacıyla ya da izin ve yetki verilmeyen başka amaçlarla ve önceden AY SANAT PRODÜKSİYON VE YAPIM A.Ş’ın açık ve yazılı iznini almadan herhangi bir yöntem kullanmayacağını; bu içerikten türev eserler yaratmayacağını ya da bunları kamuya teşhir etmeyeceğini kabul ve taahhüt eder.    

6. KULLANIM KOŞULLARI

6.1. Uygulama üzerinde tersine mühendislik işlemi uygulanamaz,  kaynak koduna dönüştüremez, kaynak kodunu oluşturamaz veya başka şekilde kaynak kodunu veya algoritmalarını keşfetme girişiminde bulunamaz ya da uygulamanın herhangi bir özelliğini modifiye edemez veya devre dışı bırakamaz  veya uygulamaya dayalı türevsel çalışmalar yaratamazsınız.  

6.2. Uygulama, tüm kullanıcılar tarafından ücretsiz olarak Apple  iOS ve Android işletim sistemli uyumlu mobil cihazlarına indirilip yüklenebilir. Uygulama performansı, farklı model cihazlarda farklılık gösterebilir.

6.3. Uygulama içeriği internet bağlantısı kullanarak görüntülenmektedir. AY SANAT PRODÜKSİYON VE YAPIM A.Ş veya iş ortakları, içerik nedeniyle internet sağlayıcınızın ücretlendireceği tarifeden sorumlu değildir. Görüntülenen tüm içerik, servis sağlayıcınız tarafından ek ücrete tabi olabilir.

6.4. Uygulamanın kullandığı ses teknolojisi, sadece uyumlu mobil cihazlar tarafından algılanmaktadır. Mobil cihazınızın sesi algılaması ve soruların tetiklenmesi, sadece uygulama açıkken ve ses yeterli düzeydeyken mümkün olabilmektedir.

6.5. Uygulamanın kullanılacağı dizi ve bölümler kamuoyuna internet, yazılı ve görsel basın yoluyla ayrıca duyurulacaktır.

6.6. AY SANAT PRODÜKSİYON VE YAPIM A.Ş her zaman için tek taraflı olarak kullanıcıya verilen hizmeti sürekli veya geçici durdurabileceği gibi herhangi bir sayfasındaki ya da hizmetindeki üye erişimini neden belirtmeksizin ve uyarmaksızın, erteleme, sınırlama ve yok etme hakkına sahiptir. Bu durumdan dolayı AY SANAT PRODÜKSİYON VE YAPIM A.Ş sorumlu tutulamaz.

6.7. AY SANAT PRODÜKSİYON VE YAPIM A.Ş; Uygulamanın kesintisiz veya hatasız olacağını ya da sitenin veya içeriğinin kullanılmasıyla ya da siteye bağlantı yapılmasıyla belirli sonuçların elde edileceğini garanti etmemektedir. AY SANAT PRODÜKSİYON VE YAPIM A.Ş; kullanıcıların ve üyelerin, uygulama dolayısıyla yükledikleri dosyalarda virüs ya da kirletici veya bozucu özellikler bulunmadığını da garanti etmemektedir. AY SANAT PRODÜKSİYON VE YAPIM A.Ş, doğrudan, dolaylı veya arızi zararlar, netice kabilinden doğan zararlar ve cezai tazminatlar da dahil olmak üzere, Uygulamanın kullanılmasından kaynaklanabilecek zararlar için sorumlu tutulamaz.

6.8. Uygulamada reklam ve tanıtım faaliyetlerinin yasal hakları sadece Ay Sanat Prodüksiyon ve Yapım A.Ş’ne veya AY SANAT PRODÜKSİYON VE YAPIM A.Ş’ın yetki verdiği kuruluşlara aittir. Bu reklamların kullanım yetkisi ise sadece Ay Sanat Prodüksiyon ve Yapım A.Ş’ne aittir.

7. KULLANILABİLİRLİK

Uygulama, sadece Apple iOS ve Android işletim sistemi kullanan uyumlu mobil cihazlar için mevcuttur. Uygulama, bu cihazlara internet üzerinden indirilebilir. İndirme işlemi, kendi mobil operatörünüz tarafından ücretlendirilebilir.

İşbu kullanım şartları nedeniyle Uygulama’nın kullanıcı’nın kayıtlı e-mail adresini kullanarak yapacağı her türlü bildirim aynen geçerli olup, e-mail'in Uygulama tarafından yollanmasından 1 (bir) gün sonra kullanıcı’ya ulaştığı kabul edilecektir.

Kullanıcı, bu katılım sözleşmesinde yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini ve kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını beyan, kabul ve taahhüt eder.